Gracze kradną skórki do Fortnite w stacjonarnych sklepach sprzedających Galaxy Note 9

Osoby, które zamówiły w przedsprzedaży Galaxy Note 9 albo tablet Galaxy Tab S4 otrzymały skórkę do „Fortnite” i 15 tysięcy V-dolców, czyli wirtualnej waluty używanej w popularnym battle royale. Na jednym urządzeniu można aktywować tę ofertę tylko raz. Aby to zrobić należy do końca roku pobrać „Fortnite” na Galaxy Note 9 lub Galaxy Tab S4, zalogować się na swoje konto i zagrać trzy mecze. Oczywiście, trzeba mieć jeszcze jedno z dwóch wspomnianych wcześniej urządzeń. Niektórym graczom tak bardzo zależy na elementach ozdobnych w grze, że posuwają się do kradzieży skórek ze stacjonarnych sklepów ze smartfonami. Proceder jest na tyle powszechny, że właściciele sklepów ostrzegają klientów, że każda próba kradzieży skórki będzie zgłaszana na policję.

9 sierpnia podczas premiery Galaxy Note firma Epic Games udostępniła „Fortnite” na Androida. Grę można pobrać ze strony producenta.

Niektórzy próbują aktywować skórki do „Fortnite” na telefonach wystawowych (fot. Wykop)

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.