Gracze kradną skórki do Fortnite w stacjonarnych sklepach sprzedających Galaxy Note 9

Osoby, które zamówiły w przedsprzedaży Galaxy Note 9 albo tablet Galaxy Tab S4 otrzymały skórkę do „Fortnite” i 15 tysięcy V-dolców, czyli wirtualnej waluty używanej w popularnym battle royale. Na jednym urządzeniu można aktywować tę ofertę tylko raz. Aby to zrobić należy do końca roku pobrać „Fortnite” na Galaxy Note 9 lub Galaxy Tab S4, zalogować się na swoje konto i zagrać trzy mecze. Oczywiście, trzeba mieć jeszcze jedno z dwóch wspomnianych wcześniej urządzeń. Niektórym graczom tak bardzo zależy na elementach ozdobnych w grze, że posuwają się do kradzieży skórek ze stacjonarnych sklepów ze smartfonami. Proceder jest na tyle powszechny, że właściciele sklepów ostrzegają klientów, że każda próba kradzieży skórki będzie zgłaszana na policję.

9 sierpnia podczas premiery Galaxy Note firma Epic Games udostępniła „Fortnite” na Androida. Grę można pobrać ze strony producenta.

Niektórzy próbują aktywować skórki do „Fortnite” na telefonach wystawowych (fot. Wykop)

 

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.