Już jest Office 2019

Pakiet można już testować, choć jak podkreśla Microsoft, jest to „wersja zapoznawcza” dla firm. Office 2019 przygotowany został na Windows i MacOS. Klienci indywidualni muszą jeszcze chwilę poczekać. Jak długo? Według firmy „w późniejszym terminie tego roku”. W skład Office’a wchodzą: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, Project i Visio. Office 2019 współpracuje wyłącznie z Windows 10. Posiadacze starszych systemów (Windows 7  i 8.1), którzy zechcieliby skorzystać z odświeżonej wersji pakietu biurowego, muszą wykupić usługę Office 365 Plus.

Reklama

Podstawową różnicą między wersją 2016 a 2019 jest to, że Office 2019 jest „wieczystą” wersją pakietu biurowego. Jedyne zmiany, jakie trafią do wersji 2019 r. to te związane z bezpieczeństwem. Nowe funkcje będą pojawiać się tylko w abonamentowej wersji Office 365. Microsoft poinformował jednak, że Office 2019 nie jest ostatnią wieczystą wersją pakietu.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.