Samsung Galaxy Watch Golf Edition

Nowy model, nazwany Samsung Galaxy Watch Golf Edition, to w praktyce nieco zmodyfikowany Galaxy Watch, a przy tym następca ubiegłorocznego Samsunga Gear S3 Golf Edition. Aktualnie nowy model jest dostępny tylko w Korei Południowej. Sam zegarek jest w zasadzie taki sam jak  Galaxy Watch. Różnica kryje się w sofcie. Tutaj na pokładzie znajduje się aplikacja Caddie, która ułatwia poruszanie się po polach golfowych. Dodatkowo program może prowadzić rejestrowanie i rejestrowanie ujęć, dzięki czemu możesz śledzić swoje postępy na polu golfowym. Oprogramowanie Caddie zawiera informacje o 60 000 polach golfowych na całym świecie, a Samsung twierdzi, że żywotność baterii urządzenia wystarczy, aby przejść przez 54 dołki (lub trzy pełne rundy).

Cena wariantu o średnicy koperty 46 mm wynosi 409,700 wonów (około 1340zł), natomiast 42 mm kosztuje 389,900 wonów (1270 zł). Nie ma informacji o tym, kiedy i czy w ogóle, ta wersja smartwatcha Samsunga pojawi się poza Koreą.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.