Google Pixel 3 – premiera dopiero jutro

Premiera Google Pixel 3 ma być dopiero jutro, ale dziennikarz serwisu Engadget już kupił jeden egzemplarz w Hongkongu. Cena – ponad 2 tys. dol. Premiera nie będzie więc pełna niespodzianek, bo o tym telefonie w zasadzie już wszystko wiadomo.

Smartfon ma 6,3-calowy ekran, 4 GB pamięci RAM, procesor Snapdragon 845 oraz 128 GB pojemności. Z przodu telefonu znalazły się dwa obiektywy do selfie, z tyłu aparat 12 Mpix.

Richard Lai sprawdził, że Pixel 3 XL jest obsługiwany przez flagowy układ Qualcomm Snapdragon 845, ale ma tylko 4 GB pamięci RAM. Zapewne istnieje wersja z 6 GB lub więcej pamięci RAM. Rozdzielczość ekranu OLED wynosi 2960 x 1440.

Reklama

Oficjalna premiera dwóch telefonów Google’a odbędzie się we wtorek 9 października. Podobno na konferencji zostanie zaprezentowany również tablet.

Zapewne to najbliższa premiera spowodowała, że model Google Pixel 2XL można teraz kupić znacząco taniej. Tutaj znajdziecie ciekawe promocje.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.