huawei watch

Huawei Watch GT w przedsprzedaży pod koniec października

Smartzegarek ma wytrzymać 22 godziny intensywnego działania.

Przez dwa tygodnie, do 11 listopada, Huawei Watch GT zamówicie w przedsprzedaży. Ci, którzy się na to zdecydują, otrzymają dodatkowo bezprzewodowe słuchawki AM61. Według producenta, smartzegarek ma wytrzymywać bez ładowania nawet dwa tygodnie zwykłej pracy. Przy włączonych wszystkich funkcjach bateria wystarczy na 22 godziny. Watch GT będzie kosztował 1000 złotych.

Smartzegarek pojawi się w przedsprzedaży 29 października (fot. Huawei)

Huawei Watch GT ma ekran AMOLED HD o przekątnej 1,39 cala oraz rozdzielczości 454 x 454 piksele. Obudowę wykonano ze stali nierdzewnej pokrytej ceramiczną warstwą węglową. Materiał ma właściwości zbliżone do diamentu, dzięki czemu zegarek powinien być odporny na ścieranie i zarysowania. Grubość urządzenia to 10,6 mm.

Smartwatch współpracuje z telefonem. Powiadomi o rozmowach przychodzących, SMS-ach, e-mailach i wiadomościach w serwisach społecznościowych. Możemy z poziomu zegarka korzystać też z kalendarza. Watch GT ma również funkcje monitorujące pracę serca i jakość snu. Urządzenie wyświetli statystki takie jak liczba kroków oraz czas spędzony na stojąco i siedząco. | CHIP