Konferencja Apple już dziś

Apple potrafi robić wiele zamieszania przy swoich produktach, a wydarzenia premierowe kolejnych urządzeń to doskonały pokaz skutecznego marketingu. Kolejny czeka nas dziś. Firma z Cupertino pokaże dziś nowe urządzenia o godzinie 15 czasu polskiego. Całość oczywiście zrelacjonujemy, ale już teraz możemy pozwolić sobie na małe przewidywanie. Spodziewamy się zobaczyć nowego iPada Pro (zapewne z szeregiem nowych akcesoriów). Według wcześniejszych przecieków będzie on wyposażony w znane z iPhone’ów Face ID. Niemal pewny jest także upgrade systemu iOS, prezentacja nowego iPada byłaby znakomitą okazją do pojawienia się iOS 12.1. Przecieki wspominały także o „niedrogim” laptopie, więc i jego spodziewamy się zobaczyć dziś na scenie. Może nowy Macbook Air?

Można oczekiwać, że wraz z urządzeniami pojawią się akcesoria. Część przecieków mówiła o nowej bezprzewodowej ładowarce i słuchawkach (fot. Apple)
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.