Nowy telefon Andy’ego Rubina

Jak donosi serwis Bloomberg Andy Rubin myśli nad nowym telefonem. Następca Essential Phone’a ma być zaprojektowany nieco wbrew obowiązującym trendom, które nakazują tworzyć coraz większe telefony. Nowy smartfon ma mieć wprawdzie mały ekran, ale za jego obsługę będzie odpowiadać SI. Dzięki zastosowaniu SI telefon będzie obsługiwany przede wszystkim głosowo. Sztuczna inteligencja ma sama umawiać spotkania, odpowiadać na e-maile i wiadomości tekstowe bez angażowania uwagi użytkownika.

W wywiadzie dla serwisu Andy Rubin powiedział: „Chciałbym doprowadzić do sytuacji, w której telefon stanie się wirtualną wersją swojego właściciela. Człowiek będzie cieszyć się życiem, a telefon będzie załatwiać różne rzeczy w jego imieniu”.

Poprzedni pomysły Andy’ego Rubina nie podbił rynku. Sprzedaży nie sprzyjała wysoka cena i personalne kłopoty szefa firmy, które wpłynęły na wizerunek marki.

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.