PORÓWNANIE ZDJĘĆ: Pocophone F1 vs. Honor Play vs. Huawei Mate 20 Lite

W sytuacji, kiedy do urządzeń w cenach wyznaczających do tej pory zakres średniej półki trafiają flagowe chipsety, nabywcy tych telefonów dostaną więcej wydajności niż większość z nich będzie w stanie zużyć. Ergonomia, wyposażenie czy jakość ekranu są bardzo podobne i choć różnice w tych kwestiach mogą mieć wpływ na wybór sprzętu, to jest jeszcze jedna rzecz, na którą zwrócą uwagę (prawie) wszyscy. Możliwości aparatu fotograficznego.
Xiaomi Pocophoone F1, Honor Play, Huawei mate 20 Lite Aparaty fotograficzne

Xiaomi Pocophoone F1, Honor Play, Huawei mate 20 Lite Aparaty fotograficzne

Przed wami zdjęcia testowe wykonane za pomocą trzech tytułowych smartfonów. Prośba do was – obejrzyjcie je i powiedzcie nam w ankiecie, którą znajdziecie na końcu tekstu, jak oceniacie fotograficzne możliwości każdego z nich. Chętnie poznamy wasze wrażenia, prosimy więc o komentarze! Najciekawsze mogą trafić do naszego pojedynku “Wielkiej Trójki”. Aby wasza ocena była neutralna, nazwy konkretnych marek zastąpiliśmy literami A, B i C.

[banner slot=”text”]

Niech wygra najlepszy! 

Szczegóły techniczne: W każdej galerii zdjęcia ułożone są w kolejności: telefon A, telefon B, telefon C. Po kliknięciu otwiera się przeglądarka obrazów, a w niej można powiększyć zdjęcie do formatu oryginalnego.

1. Rosa rugosa, czyli zwykła róża

2. Selfie (aparat przedni)

3. Makro, czyli CHIP z bliska

[banner slot=”text”]

4. Kawiarnia nocą

5. Creepy rzeźba…

6. Książki (oraz pewien miecz) i sztuczne oświetlenie

7. Budowa nocą

8. Okno i kratka

[banner slot=”text”]

9. Zielony Ursynów

10. Warszawski Manhattan

No i jak oceniacie możliwości fotograficzne tych telefonów? Zaznaczcie w ankiecie i napiszcie komentarz!