Xiaomi Pocophoone F1, Honor Play, Huawei mate 20 Lite Aparaty fotograficzne

PORÓWNANIE ZDJĘĆ: Pocophone F1 vs. Honor Play vs. Huawei Mate 20 Lite

Fot. Konstanty Młynarczyk
Wkrótce w naszym serwisie porównawczy test "wielkiej trójki" smartfonów, które zmuszają do przedefiniowania pojęcia "flagowca". Sprawdziliśmy już wydajność Xiaomi Pocophone F1, Honor Play i Huawei Mate 20 Lite, szybkość ładowania, nagrzewanie i inne ciekawe cechy, ale przy ocenie jednej z najważniejszych funkcji przyda się nam wasza pomoc.

W sytuacji, kiedy do urządzeń w cenach wyznaczających do tej pory zakres średniej półki trafiają flagowe chipsety, nabywcy tych telefonów dostaną więcej wydajności niż większość z nich będzie w stanie zużyć. Ergonomia, wyposażenie czy jakość ekranu są bardzo podobne i choć różnice w tych kwestiach mogą mieć wpływ na wybór sprzętu, to jest jeszcze jedna rzecz, na którą zwrócą uwagę (prawie) wszyscy. Możliwości aparatu fotograficznego.

Przed wami zdjęcia testowe wykonane za pomocą trzech tytułowych smartfonów. Prośba do was – obejrzyjcie je i powiedzcie nam w ankiecie, którą znajdziecie na końcu tekstu, jak oceniacie fotograficzne możliwości każdego z nich. Chętnie poznamy wasze wrażenia, prosimy więc o komentarze! Najciekawsze mogą trafić do naszego pojedynku „Wielkiej Trójki”. Aby wasza ocena była neutralna, nazwy konkretnych marek zastąpiliśmy literami A, B i C.

Reklama

Niech wygra najlepszy! 

Szczegóły techniczne: W każdej galerii zdjęcia ułożone są w kolejności: telefon A, telefon B, telefon C. Po kliknięciu otwiera się przeglądarka obrazów, a w niej można powiększyć zdjęcie do formatu oryginalnego.

1. Rosa rugosa, czyli zwykła róża

2. Selfie (aparat przedni)

3. Makro, czyli CHIP z bliska

Reklama

4. Kawiarnia nocą

5. Creepy rzeźba…

6. Książki (oraz pewien miecz) i sztuczne oświetlenie

7. Budowa nocą

8. Okno i kratka

Reklama

9. Zielony Ursynów

10. Warszawski Manhattan

No i jak oceniacie możliwości fotograficzne tych telefonów? Zaznaczcie w ankiecie i napiszcie komentarz!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.