SteelSeries wprowadza nową mysz bezprzewodową

Duński producent peryferiów komputerowych skierowanych do graczy wprowadza na rynek nowy model: Rival 650. Jest to konstrukcja bezprzewodowa, co na ogół budzi pytania wśród graczy dotyczące opóźnień, będących efektem tej metody transferowania sygnału z urządzenia do komputera. SteelSeries Rival 650 korzysta nie z popularnego Bluetooth, a Quantum Wireless 2,4GHz. Ma to zapobiec problemom z opóźnieniami. Mysz wykorzystuje sensor TrueMove3+, czyli zestaw dwóch czujników. Pierwszy spełnia tę rolę co „normalne” czujniki optyczne w myszach, podczas gdy drugi drugi sprawdza LOD. Częstotliwość próbkowania to 1000 Hz, a bateria ma wystarczyć na 24 h zabawy.

Mysz posiada system ciężarków, pozwalających na dopasowanie masy urządzenia do preferencji użytkownika. Cena została ustalona przez producenta na 129,99 euro, czyli około 550 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.