SteelSeries wprowadza nową mysz bezprzewodową

Duński producent peryferiów komputerowych skierowanych do graczy wprowadza na rynek nowy model: Rival 650. Jest to konstrukcja bezprzewodowa, co na ogół budzi pytania wśród graczy dotyczące opóźnień, będących efektem tej metody transferowania sygnału z urządzenia do komputera. SteelSeries Rival 650 korzysta nie z popularnego Bluetooth, a Quantum Wireless 2,4GHz. Ma to zapobiec problemom z opóźnieniami. Mysz wykorzystuje sensor TrueMove3+, czyli zestaw dwóch czujników. Pierwszy spełnia tę rolę co „normalne” czujniki optyczne w myszach, podczas gdy drugi drugi sprawdza LOD. Częstotliwość próbkowania to 1000 Hz, a bateria ma wystarczyć na 24 h zabawy.

Mysz posiada system ciężarków, pozwalających na dopasowanie masy urządzenia do preferencji użytkownika. Cena została ustalona przez producenta na 129,99 euro, czyli około 550 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.