Znamy datę najbliższych wyprzedaży na Steamie

Fot. Polygon

Jak co roku Valve uruchomi drenaż portfeli graczy. Czas wyprzedaży na Steam to okazja by upolować często jeszcze świeże tytuły taniej. By trafić na napeawdę korzystne okazje na ogół trzeba się sporo naszukać,   ale niemal codziennie pojawiają się wówczas prawdziwe okazje. Pierwszy o terminach poinformował użytkownik Twittera o nicku Skr Skr GVNG. Wkrótce potem terminy potwierdził serwis Kotaku.  udostępnił w sieci pełną rozpiskę nadchodzących wyprzedaży na platformie Steam.

Pierwszą wyprzedaż wystartuje 29 października i ma to być akcja związana z Halloween. Zwykle jest to jednak mniej porywająca promocja, ale i tu da się złowić dobre gry znacznie taniej niż normalnie. Ta wyprzedaż potrwa do 1 października. Należy spodziewać się, że obejmie głównie gry związane tematyką z Halloween.

Prawdziwie duża wyprzedaż rozpocznie się 21 listopada i potrwa do 27 listopada. Jest to tradycyjna wyprzedaż organizowana przy okazji tzw. Black Friday.

Na chwilę przed świętami (20 grudnia) ruszy kolejna wyprzedaż. Potrwa do 3 stycznia i jak zawsze będzie swoistym podsumowaniem roku na Steam. Wówczas pojawi się zapewne najwięcej promocji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.