Apple za darmo wymieni ekran w iPhonie X

Fot. Pixabay.com

Właściciele nie najtańszych przecież iPhone’ów X (tu sprawdzicie promocyjne ceny) zaczęli narzekać, że w niektórych egzemplarzach ekran nie reaguje na dotyk. W innych z kolei ekran żył własnym życiem, uruchamiając jakieś funkcje bez udziału człowieka.

Reklama

Producent przyznał, że w niektórych egzemplarzach problemy może powodować wada fabryczna wyświetlacza. Ich właścicielom Apple oferuje możliwość bezpłatnej wymiany ekranu na nowy. Szczegóły programu naprawczego znajdziecie na stronie wsparcia technicznego Apple.

Posiadacze iPhone’ów z wadliwym ekranem mogą zgłaszać się do autoryzowanych serwisów, ale to pracownik serwisu podejmie ostateczną decyzję co do tego, czy telefon kwalifikuje się do wymiany w ramach programu naprawczego. Żaden inny model iPhone’a nie jest częścią tego programu.

Zwrot kosztów wymiany otrzymają także te osoby, które dokonały naprawy wcześniej, na własny koszt. O ile oczywiście naprawy dokonał autoryzowany serwis Apple’a. Naprawa nie rozszerza warunków gwarancji.

Tu znajdziecie nasz ranking smartfonów, wśród nich oczywiście jest także Apple iPhone X.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.