Apple za darmo wymieni ekran w iPhonie X

Fot. Pixabay.com

Właściciele nie najtańszych przecież iPhone’ów X (tu sprawdzicie promocyjne ceny) zaczęli narzekać, że w niektórych egzemplarzach ekran nie reaguje na dotyk. W innych z kolei ekran żył własnym życiem, uruchamiając jakieś funkcje bez udziału człowieka.

Reklama

Producent przyznał, że w niektórych egzemplarzach problemy może powodować wada fabryczna wyświetlacza. Ich właścicielom Apple oferuje możliwość bezpłatnej wymiany ekranu na nowy. Szczegóły programu naprawczego znajdziecie na stronie wsparcia technicznego Apple.

Posiadacze iPhone’ów z wadliwym ekranem mogą zgłaszać się do autoryzowanych serwisów, ale to pracownik serwisu podejmie ostateczną decyzję co do tego, czy telefon kwalifikuje się do wymiany w ramach programu naprawczego. Żaden inny model iPhone’a nie jest częścią tego programu.

Zwrot kosztów wymiany otrzymają także te osoby, które dokonały naprawy wcześniej, na własny koszt. O ile oczywiście naprawy dokonał autoryzowany serwis Apple’a. Naprawa nie rozszerza warunków gwarancji.

Tu znajdziecie nasz ranking smartfonów, wśród nich oczywiście jest także Apple iPhone X.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.