diablo

Blizzard uspokaja fanów – inne gry z serii Diablo też powstają

Po wczorajszej fali negatywnych reakcji graczy na zapowiedź mobilnej gry „Diablo Immortal” przedstawiciele firmy Blizzard postanowili zabrać głos. W wywiadzie dla serwisu Polygon Allen Adham, producent wykonawczy i współzałożyciel Blizzarda powiedział, że mają wiele zespołów pracujących nad różnorodnymi, niezapowiedzianymi jeszcze projektami z serii „Diablo”. –„Diablo” to dla nas kluczowa marka. Zawsze taka będzie. Kochamy ją i mamy nadzieję, że nasi fani rozumieją, że jeśli tak mówimy, to tak jest.

Producent dodał też, że dla wielu młodych graczy to smartfon jest główną platformą gamingową, podobnie jak dla wielu użytkowników z całego świata. – Od trzech dekad robimy gry na wiele różnych platform, od Amigi i Commodore 64, przez Super Nintendo czy Segę Genesis. Więc dla nas, to po prostu kolejna platforma. Możliwość przeniesienia doświadczeń płynących z oryginalnego „Diablo” na smartfony i przyciągnięcie do marki nowej widowni jest dla nas bardzo ekscytujące – tłumaczy Adham. Możemy być zatem pewni, że „Diablo IV” powstaje i tylko kwestią czasu pozostaje zapowiedź wielce wyczekiwanego sequelu. | CHIP

Tutaj znajdziecie najlepsze karty graficzne dla graczy m.in. GeForce GTX 1080 Ti

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.