„Nowa funkcja” w smartfonach Samsunga

Samsung niedawno kusił informacją o nadchodzącej nowej funkcji w smartfonach. Spekulacje dotyczyły różnych rzeczy, ale chyba nikt nie wpadł na to, że południowokoreańska firma skupi za pomocą „nowej funkcji” uwagę użytkowników na czymś ważniejszym niż SI ulepszająca selfie czy nowe zestawy emotek. Funkcja o której mowa jest obecna w aplikacji Samsung Members i nazywa się po prostu funkcją dobroczynności. Jest ona elementem akcji charytatywnej, w której Samsung pomaga UNICEF ulepszyć życie potrzebujących dzieci. Użytkownik może wybrać obszar wsparcia, wybierając np. pomoc z zakresu edukacji czy sportu. By wziąć udział w akcji należy kupić jeden z telefonów Samsung Galaxy S, Galaxy Note, Galaxy A lub Galaxy J. Więcej o zasadach akcji możecie przeczytać na jej stronie.

Funkcja Dobroczynności

Oto nowa funkcja smartfonów Galaxy, która wiele zmieni – #FunkcjaDobroczynności.Na Święta bądźmy bliżej tych, którzy tego naprawdę potrzebują.Kupując smartfon Galaxy sprawisz podwójną radość – osobie, która dostanie urządzenie oraz dzieciom, którym podarujesz prezent od serca. Dzięki smartfonom Samsung Galaxy Ty też możesz pomóc włączając funkcję dobroczynności. Dowiedz się więcej: spr.ly/Dobroczynnosc.

Opublikowany przez Samsung Środa, 21 listopada 2018

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.