Spory sukces polskiej gry. 2 miliony pobrań

Tank Battle Heroes” wyprodukowana przez wrocławskie studio T-Bull została pobrana już ponad 2 mln. razy. Każdego dnia ściąga ją 40 tys. osób. Według statystyk Google Play polski tytuł znalazł się wśród stu najbardziej popularnych gier akcji. A ponad 30 tys. osób oceniło grę, dając jej co najmniej 4 gwiazdki. Średnia ocena w sklepie wynosi 4,8. Największym zainteresowaniem „Tank Battle Heroes” cieszy się w krajach azjatyckich: Wietnamie, Indiach, Indonezji i Tajlandii. Gra jest za darmo, ale pojawiają się w niej reklamy i mikropłatności (dzięki nim można np. wyłączyć reklamy). Za całkiem prawdziwe pieniądze gracz może dokupić np. dodatkowy zbiornik paliwa dla czołgu. Na takie luksusy najchętniej pozwalają sobie gracze ze Stanów Zjednoczonych.

Reklama

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tytułach opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). Inne tytuły tej formy to m.in. „Moto Rider GO” czy „Most Sniper”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.