honor

Technologia Link Turbo zwiększy płynność internetu w Honorach

Otrzymają ją nie tylko najnowsze smartfony producenta.

Bywa, że połączenie Wi-Fi na smartfonie nieoczekiwanie zwalnia, co w przypadku oglądania filmu online czy grania w wieloosobowe gry sieciowe jest dla użytkownika irytujące. Dzięki technologii Link Turbo urządzenie automatycznie wykryje taką niedogodność i przełączy się na sieć 4G. Działa to także w drugą stronę. Link Turbo pozwoli też jednocześnie korzystać z obydwu metod łączności, dzięki czemu połączenie powinno być płynniejsze i stabilniejsze.

W ten sposób będziemy mogli np. pobierać duże pliki przez WiFi, a jednocześnie robić zakupy online czy czatować na komunikatorze wykorzystując dane komórkowe. Link Turbo ma także zwiększać bezpieczeństwo sieci. Na rozwiązanie składa się aż 20 osobnych patentów.

Pierwszym urządzeniem wyposażonym w Link Turbo będzie Honor View 20, którego europejska premiera zaplanowana została na 22 stycznia. Ponieważ rozwiązanie nie wymaga zmian w podzespołach, Link Turbo uda się wprowadzić aktualizacją także w smartfonach, które już zadebiutowały na rynku (m.in. Honor Magic 2_. | CHIP


 Urządzenia marki Honor znajdziecie w naszym rankingu smartfonów