netflix

Netflix: koniec z darmowym okresem testowym w Polsce

Fot. Pexels

Netflix wyłączył możliwość bezpłatnego sprawdzenia działania serwisu dla użytkowników z Polski. Chociaż władze giganta VoD nie podają tego oficjalnie, można być niemal pewnym, że powodem jest nadużywanie tej możliwości przez użytkowników w naszym kraju. Oficjalny powód to chęć sprawdzenia jak brak tej funkcji wpłynie na odbiór oferty serwisu. Tym samym platforma streamingowa pozostawiła sobie furtkę do ewentualnego powrotu okresu testowego.

Bezpłatny okres próbny w serwisie Nteflix wynosił dotychczas 30 dni. Miał to być czas pozwalający na ocenę tego, czy usługa działa jak trzeba i spełnia wymagania użytkownika. Niestety w Polsce sprawa wyglądała często nieco inaczej – w serwisach aukcyjnych nietrudno znaleźć dostęp do darmowych kont. Uzyskiwanie tychże było banalnie proste, z zastosowaniem wirtualnych kart kredytowych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.