FOTOPOJEDYNEK: jak fotografują najlepsi?

To była nie tylko rywalizacja na umiejętności, ale także - a może przede wszystkim - bardzo ciekawe zderzenie dwóch odmiennych stylów robienia zdjęć.
Zobaczcie jak Hanna i Marek – wyłonieni w ostrych eliminacjach uczestnicy konkursu Fotopojedynek – polują na idealne ujęcia w Twierdzy Modlin, Puszczy Kampinoskiej, Pragi Północ i na nadwiślańskich bulwarach. Na filmie, który nakręciliśmy podczas akcji konkurujący fotografowie opowiadają o tym, jak podchodzą do robienia zdjęć oraz zdradzają swoje inspiracje i sztuczki techniczne.
Na koniec zapytaliśmy ich, jak podobało im się fotografowanie Huawei P30 Pro i co sądzą o jego możliwościach. Słuchając tego, co nam odpowiedzieli pamiętajcie, że Marek miał już sporo doświadczeń z poprzednikiem obecnego flagowca, P20 Pro, podczas gdy Hanna do tej pory korzystała z iPhone’a.

Efekty rywalizacji Hani i Marka podczas Fotopojedynkowych plenerów możecie obejrzeć tutaj, oddając równocześnie głos na tą osobę, której fotografie zrobiły na was większe wrażenie. Jeśli macie do powiedzenia coś ciekawego na temat tych zdjęć, zostawcie komentarz – macie w ten sposób szansę wygrać smartwatch Huawei Watch GT!
Rozstrzygnięcie już wkrótce. | CHIP
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.