cooling master - aplikacja chłodząca smartfony

Aplikacja na Androida zapobiega przegrzewaniu się smartfonu

Fot. CHIP

Latem ubiegłego roku hitem sklepu Google Play była aplikacja, która wyświetlała wiatrak. Teraz rekordy popularności bije nieco bardziej użyteczny i bezpłatny program na Androida stworzony przez firmę CX Design, który może faktycznie pomóc schłodzić urządzenie w tych trudnych dla sprzętu (i ludzi) miesiącach. Cooling Master ze sklepu Google Play pobrano już ponad 10 milionów razy. Program pozwala monitorować temperaturę smartfonu, a także to, które aplikacje działające w tle najbardziej obciążają procesor i RAM. Cooling Master wyświetla też prognozę pogody i aktualną temperaturę procesora na ekranie blokady. Wadą programu w bezpłatnej wersji są reklamy. Te możemy jednak wyłączyć za 2 dolary miesięcznie (około 8 złotych).

Aplikacja na Androida Cooling Master pozwala monitorować temperaturę smartfonu i zidentyfikować programy najbardziej obciążające urządzenie (graf. CHIP)
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.