cooling master - aplikacja chłodząca smartfony

Aplikacja na Androida zapobiega przegrzewaniu się smartfonu

Latem ubiegłego roku hitem sklepu Google Play była aplikacja, która wyświetlała wiatrak. Teraz rekordy popularności bije nieco bardziej użyteczny i bezpłatny program na Androida stworzony przez firmę CX Design, który może faktycznie pomóc schłodzić urządzenie w tych trudnych dla sprzętu (i ludzi) miesiącach. Cooling Master ze sklepu Google Play pobrano już ponad 10 milionów razy. Program pozwala monitorować temperaturę smartfonu, a także to, które aplikacje działające w tle najbardziej obciążają procesor i RAM. Cooling Master wyświetla też prognozę pogody i aktualną temperaturę procesora na ekranie blokady. Wadą programu w bezpłatnej wersji są reklamy. Te możemy jednak wyłączyć za 2 dolary miesięcznie (około 8 złotych).

Aplikacja na Androida Cooling Master pozwala monitorować temperaturę smartfonu i zidentyfikować programy najbardziej obciążające urządzenie (graf. CHIP)
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.