„Game of Thrones. Beyond the Wall”, czyli i ty możesz zostać dowódcą Nocnej Straży

Mobilna gra w wersji na Androida i iOS. Premiera 23 września.

„Game of Thrones. Beyond the Wall”, czyli coś dla fanów serialu, ale tym razem jako gran na urządzenia mobilne. Tytuł jest wspólną produkcją niezależnego kanadyjskiego studia Behaviour Interactive, międzynarodowego dewelopera GAEA (z którym współpracuje m.in. CD Projekt) i oczywiście HBO.

Produkcja nie jest kontynuacją serialu, bowiem gracz jak dowódca Nocnej Straży bierze udział w wydarzeniach dziejących się 48 lat przed czasem filmowej opowieści. Dowódca może m.in. rekrutować postaci spoza Siedmiu Królestw i korzystać z mocy drzew z Weirwood, by podróżować w czasie i przechodzić do kluczowych dla gry momentów.

Od początku byliśmy fanami „Game of Thrones” i jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy oddać ręce monumentalną grę strategiczną, dziejącą się właśnie w świecie GoT – powiedział Wayne Meazza, wiceprezes wykonawczy Behaviour Interactive, zapowiadający premierę tytułu. A ta oczekiwana jest 23 września. Już teraz można się zarejestrować, wybierając wersję dla Androida lub iOS-a.