Gra Cuphead pojawi się w… Tesli

Fot. Studio MDHR

Elon Musk poinformował, że jego firma pracuje ze Studiem MDHR nad przystosowaniem popularnej platformówki „Cuphead” do uruchomienia w elektrycznych samochodach Tesli. Gra pojawi się w Modelach S, 3 i X jeszcze w te wakacje. Wersja „Cuphad” na tę nietypową „konsolę” będzie jednak ograniczona – zagramy jedynie w pierwszy rozdział. Do zabawy będzie też potrzebny oddzielny kontroler, a ze względów bezpieczeństwa gra uruchomi się tylko jeśli samochód będzie zaparkowany. Co ciekawe, będzie można też pobrać inne tytuły, choć w samochodzie zainstalujemy tylko jedna na raz. W Tesli już od zeszłego roku można grać w klasyczne tytuły, w tym m.in. w „Pole Position”, „Tempest”, a także „Missle Command”.

„Cuphead” to przygodowa gra akcji nawiązująca stylem do starych filmów animowanych. Dostępna jest (poza Teslą) także na PC, a także konsolach XBOX One i Nintendo Switch.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.