Aliexpress mid sale

Miód, mazidło i powidło, ale też sporo sensownej elektroniki

Aliexpress uruchomiło dziś kolejną śródroczną, bądź jeśli ktoś woli, letnią wyprzedaż. Wyprzedaż potrwa do 24 czerwca. Wybrane artykuły można kupić o 50 proc. taniej. A niektóre marki przecenione są nawet o 70 proc. Aby dodatkowo zachęcić kupujących, za zamówienia o wartości powyżej 50 dol. złożone przed końcem wyprzedaży, nabywca dostanie kupon na 5 dol. Nowi użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe 5- i 10-procentowe zniżki oraz dodatkowe 2 dol. w kuponie.

Wśród ciekawych ofert można znaleźć m.in. różne wersje smartfonów marki Honor, elektroniczne gadżety Xiaomi, w tym także smartfon Pocophone F1). Warto zwrócić uwagę na ofertę „Szybka wysyłka bezpośrednio z Europy”. W tej części serwisu znajdziecie informacje o produktach, które już fizycznie znajdują się europejskich magazynach. Ma to swoje dwie dobre strony. Towar znajduje się już w Europie, nie zapłacicie więc przy zakupie cła (a to się jednak zdarza w przypadku przesyłek z Chin przekraczających pewną wartość), po drugie przesyłka dociera do odbiorcy bardzo szybko. Nie trzeba przez miesiąc wypatrywać paczki.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.