Aliexpress mid sale

Miód, mazidło i powidło, ale też sporo sensownej elektroniki

Aliexpress uruchomiło dziś kolejną śródroczną, bądź jeśli ktoś woli, letnią wyprzedaż. Wyprzedaż potrwa do 24 czerwca. Wybrane artykuły można kupić o 50 proc. taniej. A niektóre marki przecenione są nawet o 70 proc. Aby dodatkowo zachęcić kupujących, za zamówienia o wartości powyżej 50 dol. złożone przed końcem wyprzedaży, nabywca dostanie kupon na 5 dol. Nowi użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe 5- i 10-procentowe zniżki oraz dodatkowe 2 dol. w kuponie.

Wśród ciekawych ofert można znaleźć m.in. różne wersje smartfonów marki Honor, elektroniczne gadżety Xiaomi, w tym także smartfon Pocophone F1). Warto zwrócić uwagę na ofertę „Szybka wysyłka bezpośrednio z Europy”. W tej części serwisu znajdziecie informacje o produktach, które już fizycznie znajdują się europejskich magazynach. Ma to swoje dwie dobre strony. Towar znajduje się już w Europie, nie zapłacicie więc przy zakupie cła (a to się jednak zdarza w przypadku przesyłek z Chin przekraczających pewną wartość), po drugie przesyłka dociera do odbiorcy bardzo szybko. Nie trzeba przez miesiąc wypatrywać paczki.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.