Ruszyła rekrutacja do Wyszehradzkiej Akademii Scenariuszy Gier Komputerowych

Fot. Willa Decjusza

„Write the Game” to kolejna już edycja (tym razem międzynarodowa) bezpłatnych warsztatów z tworzenia scenariuszy do gier komputerowych. Akademia odbędzie się od 4 do 15 sierpnia w renesansowej Willi Decjusza w Krakowie. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewniają organizatorzy. Zajęcia odbywają się w języku angielskim. W programie może wziąć udział 25 osób, dlatego wszyscy zainteresowani proszeni są o złożenie aplikacji przez formularz. Należy w nim załączyć list motywacyjny oraz próbkę literacką w postaci opisu questa z wymyślonej gry RPG oraz fragmentu dialogu między postaciami. Aplikacje przyjmowane są do 24 czerwca do północy. Decyzje o zakwalifikowaniu się do Akademii zostaną podane do 7 lipca na stronie organizatorów.

WRITE THE GAME

The call for applications for the Visegrad Computer Game Scriptwriting Academy is open! 😀🥁🎺Do you want to create original computer game scripts? Do you like both writing and computer games? Are you wondering how to plan the gameplay, create characters and dialogues, surprise and at the same time involve the players? Apply for the Visegrad Computer Game Scriptwriting Academy til June, the 24th!Here is the application form – http://bit.ly/WriteTheGameV4and all the details – http://villa.org.pl/villa/en/aktualnosci-post/write-the-game-v4-ruszyla-rekrutacja-do-wyszehradzkiej-akademii-scenariuszy-gier-komputerowych/Watch the video from the previous edition of the project – and let's Write the Game! 🙂

Opublikowany przez Write the Game V4 Poniedziałek, 27 maja 2019

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.