Adobe Photography CC na trzy miesiące za darmo

Adobe Creative Cloud Photography dla użytkowników Office 365 to niespodzianka przygotowana przez Microsoft. Gigant z Redmont rozdaje prezenty, a robi to najwyraźniej z powodu bardziej niż przyzwoitego wyniku dotyczących subskrypcji pakietu Office 365. W ostatnim finansowym raporcie kwartalnym Microsoft ujawnił bowiem, że pakiet został wybrany przez prawie 35 mln osób. Do niektórych z subskrybentów Microsoft zaczął wysyłać maile z podziękowaniem. W ramach podziękowania osoby te otrzymały bezpłatny trzymiesięczny dostęp do Adobe Creative Cloud Photography. Wartość prezentu to 29,97 dol. (ok. 110 zł).

Oferta dotyczy kont osobistych. W ramach subskrypcji pakietu graficznego użytkownicy otrzymują dostęp pod  Photoshop Lightroom, Adobe Photoshop, Adobe Spark i Adobe Portfolio, a także 20 GB przestrzeni dyskowej w chmurze.

Z informacji podanych w e-mailu wysyłanym przez Microsoft można wywnioskować, że to nie ostatnia niespodzianka dla użytkowników Office 365. Sprawdzajcie więc skrzynki.

Używasz starego oprogramowania? Adobe może cię pozwać

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.