CD Projekt pracuje nad trybem wieloosobowym do gry Cyberpunk 2077

Podczas spotkania z inwestorami prezes CD Projektu Red, Adam Kiciński, poinformował, że jego firma pracuje obecnie nad 3 projektami związanymi z “Cyberpunkiem 2077”. Poza samą grą, jednym z nich jest tryb wieloosobowy. Multiplayer prawdopodobnie zostanie dodany później. Możliwe też, że pojawi się jako osobny tytuł (tak było w przypadku chociażby “GTA V”). Nad trybem wieloosobowym pracuje 40-osobowy zespół z przejętego przez CD Projekt w marcu 2018 roku wrocławskiego studia Strange New Things.
CD Projekt pracuje nad trybem wieloosobowym do gry Cyberpunk 2077

Trzecim projektem, którym aktualnie zajmuje się polskie studio, jest kolejna gra w uniwersum stworzonym przez Mike’a Pondsmitha. Powinniśmy się jej spodziewać w okolicach 2021 roku. Nie jest wykluczone, że chodzi o duży dodatek do gry “Cyberpunk 2077”. Podobnie jak było w przypadku “Wiedźmina 3”, który doczekał się dwóch dużych dodatków pt. “Serca z Kamienia ” oraz “Krew i Wino”.

Datę premiery gry poznaliśmy na początku czerwca podczas targów E3 w Los Angeles. W “Cyberpunk 2077” będziemy mogli zagrać 16 kwietnia 2020 roku.

CD Projekt zadowolony ze sprzedaży “Cyberpunk 2077”