CD Projekt pracuje nad trybem wieloosobowym do gry Cyberpunk 2077

Podczas spotkania z inwestorami prezes CD Projektu Red, Adam Kiciński, poinformował, że jego firma pracuje obecnie nad 3 projektami związanymi z „Cyberpunkiem 2077”. Poza samą grą, jednym z nich jest tryb wieloosobowy. Multiplayer prawdopodobnie zostanie dodany później. Możliwe też, że pojawi się jako osobny tytuł (tak było w przypadku chociażby „GTA V”). Nad trybem wieloosobowym pracuje 40-osobowy zespół z przejętego przez CD Projekt w marcu 2018 roku wrocławskiego studia Strange New Things.

Trzecim projektem, którym aktualnie zajmuje się polskie studio, jest kolejna gra w uniwersum stworzonym przez Mike’a Pondsmitha. Powinniśmy się jej spodziewać w okolicach 2021 roku. Nie jest wykluczone, że chodzi o duży dodatek do gry „Cyberpunk 2077”. Podobnie jak było w przypadku „Wiedźmina 3”, który doczekał się dwóch dużych dodatków pt. „Serca z Kamienia ” oraz „Krew i Wino”.

Datę premiery gry poznaliśmy na początku czerwca podczas targów E3 w Los Angeles. W „Cyberpunk 2077” będziemy mogli zagrać 16 kwietnia 2020 roku.

CD Projekt zadowolony ze sprzedaży „Cyberpunk 2077”

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.