hiro

Gamingowa, polska marka Hiro wchodzi na Amazon

Firmie spod Warszawy powiedzie się ekspansja na ważnej platformie handlowej?

Po negocjacjach z amerykańskim serwisem zapadła decyzja, że produkty Hiro znajdą się w ofercie Amazonu. Na razie chodzi o niemiecką część platformy, ale jeśli polskie klawiatury, komputery, myszki i słuchawki będą cieszyły się popularnością, możliwe jest rozwinięcie współpracy z gigantem e-commerce zza Oceanu. Marka Hiro należy do NTT System. Artur Beszer, zajmujący się w firmie handlem elektronicznym, zaznacza, że na niemiecki rynek już trafiła pierwsza partia sprzętu z Polski:

Pełna lista produktów zawiera obecnie ponad 100 pozycji, jednak największym zainteresowaniem cieszą się nasze notebooki gamingowe – podkreśla zastępca szefa działu e-commerce w NTT.

HIRO to gamingowe desktopy i laptopy, klawiatury, myszki, słuchawki, mikrofony, podkładki oraz akcesoria czyszczące. Spółka NTT System działa od 1989 roku, od 12 lat jest notowana na GPW. Poza sprzedażą urządzeń pod własną marką Hiro, NTT jest też dystrybutorem sprzętu Lenovo, Microsoftu i HP. Firma ma siedzibę oraz centrum montażowo-serwisowe w Zakręcie koło Warszawy.