Nowości w Windows 10

Osoby zarejestrowane w systemie testów Windows 10 mogą już pobrać kompilację 18932, czyli kolejną wersję testową wydania 20H1, które pojawić się ma w przyszłym roku. Wśród kilku nowości pojawiła się niespodzianka, na którą natrafił jeden z testerów. Możliwość uruchomienia wyszukiwarki Bing mimo zablokowanego systemu. Przy czym uruchomienie wyszukiwarki wymaga zewnętrznego narzędzia, takieog jak wymaga to  Okienko wyszukiwania dostępne przed zalogowaniem nie jest jednak dostępne dla każdego. Aby się pokazało, należy je aktywować przy użyciu zewnętrznego narzędzia, takiego jak program Mach2,  służący do testowania m.in. niejawnych funkcji w deweloperskich kompilacjach Windows.
Nowości w Windows 10

Nie wiadomo, czy takie rozwiązanie ostatecznie pojawi się w przyszłorocznej wersji systemu. Wbrew pozorom może okazać się przydatne, choć wielu użytkowników bardziej ceni inne niż Bing wyszukiwarki.

Windows 10 20H1 to aktualizacja która pojawi się wiosną 2020 roku. Jesienna aktualizacja będzie jedynie dużym zbiorem poprawek. A jak wiadomo Microsoft ma ostatnio co poprawiać.

Po aktualizacji Windows 10 kłopoty z Bluetooth