pół wieku poezji później

Pół Wieku Poezji Później z datą premiery

Fot. Pół wieku poezji później

Fanowska produkcja rozgrywająca się w uniwersum „Wiedźmina” Andrzeja Sapkowskiego, zadebiutuje w sieci 30 listopada. Zbiegnie się ona zatem z premierą wysokobudżetowego serialu Netflixa. Dzieło młodych, polskich filmowców było już jednak wielokrotnie przesuwane, dlatego twórcy nie chcieli dłużej czekać. „Pół Wieku Poezji Później” to pełnometrażowy film ufundowany przez internautów. W obsadzie zobaczymy gwiazdy polskiego kina: Zbigniewa Zamachowskiego jako Jaskra i Mariusza Drężka jako wiedźmina Lamberta. Historia opowie o pościgu za Ornellą, czarodziejką podejrzewaną o odnalezienie legendarnej Księgi Alzura. W pościg za nią rusza Triss Merigold, której pomagać będą bard Jaskiej, jego bękarci syn Julian oraz poszukujący zemsty Lambert, ostatni zabójca potworów.

-> Jeżeli nie możecie się doczekać „Pół Wieku Poezji Później” zachęcamy do obejrzenia 5 najciekawszych, krótkometrażowych filmów o wiedźminie.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.