lime

W Uberze wypożyczysz hulajnogę Lime

Fot. uber

Do tej pory by korzystać z miejskich hulajnog elektrycznych Lime należało mieć odpowiednią aplikację. Od dzisiaj w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu z tego systemu transportu będą mogli korzystać klienci aplikacji Uber. Cena za wypożyczenie pojazdu pozostaje bez zmian. Opłata początkowa to 3 zł, a każda rozpoczęta minuta jazdy to 0,50 zł. Przed rozpoczęciem podróży każdy użytkownik zachęcany jest do korzystania z kasku i zachowania czujności na drodze. Przypominamy, że w Polsce hulajnogi elektryczne pod względem prawa nie są traktowane jak rowery, zatem nie powinno się z nich korzystać na ścieżkach rowerowych. W ubiegłym roku w Lime pozyskał 335 milionów dolarów od trzech inwestorów: Google’a, Alphabetu i właśnie Ubera.

lime
W aplikacji Uber sprawdzimy dostępne w okolicy hulajnogi (fot. Uber)

-> Jeżeli zamierzasz korzystać z elektrycznych hulajnóg, bardziej opłacalnym wyjściem będzie zakup własnego pojazdu (sprawdź aktualne ceny)

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.