“Doom” i wódka na kościach

Doom Bone Vodka to limitowana edycja dla fanów czekających z utęsknieniem na “Doom Eternal“. Alkohol  wyprodukowany został przez Rebel Distillers, a aromatu ma dodawać ma trunkowi ekstrakt z wędzonych wołowych kości.
“Doom” i wódka na kościach

W komunikacie prasowym przygotowanym z tej okazji możemy przeczytać, że “wódka bazuje na organicznej pszenicy”, a piekielny aromat ma jej zapewniać ekstrakt z wołowych pieczonych i wędzonych kości, z wydobywany jest szpik następnie macerowany w pszenicznym alkoholu. Z niniejszego opisu wynika, że raczej nie jest to napój dla wegan. Sam alkohol destylowany jest przy obniżonym ciśnieniu, tzw. destylacja próżniowa, co pozwala na niższą temperatura wrzenia i zapobiega rozkładowi cieczy wrażliwych na wysokie temperatury. To daje czystszy destylat o lepszym smaku.
Można już składać zamówienia. 700 ml kosztuje 45 funtów plus 17,50 za przesyłkę, co daje ok. 302 zł za niespełna litr, powiedzmy że przyjemności. Wysyłka rozpocznie się dopiero pod koniec września.

Premiera Doom Eternal oczekiwana jest 22 listopada. Gra trafi na Nintendo Switch, PlayStation 4, Google Stadia, Xbox One i oczywiście na PC.

[offers keywords=”gry+pc+doom”]

Więcej:Doom