„Metro 2033 Redux” i „Everything” za darmo w Epic Games Store

Jak co tydzień, w Epic Games Store możemy dodać za darmo gry do swojej kolekcji. Tym razem będzie to „Metro 2033 Redux”, a takze „Everything”. Ta pierwsza produkcja, to odświeżona wersja „Metro 2033”, której fabułę producent, 4A Games, umieścił w postapkaliptycznej scenerii moskiewskiego metra. Epic Games do zakończenia promocji obniżył też cenę drugiej części, czyli gry „Metro: Last Light Redux” do 18 złotych. Z kolei standardową wersję „Metro Exodus” kupimy za 140 złotych.

Drugi tytuł udostępniony w tym tygodniu za darmo, to stworzony przez irlandzkiego programistę Davida O’Reilly sandboksowy symulator, w którym możemy sterować – jak sam tytuł wskazuje – wszystkim. Gra otrzymała nominację do Oscara w kategorii „Najlepszy krótkometrażowy film animowany”, a takżę nagrodę jury na Vienna Shorts Festival. Natomiast za tydzień można będzie niezależna gra przygodowa „Minit”, wydana przez Devolver Digital.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.