instagram threads

Aplikacja Instagram Threads jest już dostępna. Ułatwi kontrolę nad udostępnianymi treściami

Od teraz można pozostawać ze swoimi znajomymi w ciągłym kontakcie. Wszystko dzięki nowej aplikacji Threads, którą łączy się ze standardowym kontem na Instagramie. Korzystając z Threads, można wysyłać zdjęcia, filmy, a także wiadomości tekstowe osobom dodanym do grupy bliskich znajomych. Aplikacja ma osobną skrzynkę odbiorczą. Ci, którzy nie mają skonfigurowanej listy bliskich znajomych, mogą ją stworzyć bezpośrednio w Threads.

instagram threads
Jeśli jeszcze nie masz listy bliskich znajomych, to możesz ją stworzyć bezpośrednio w Threads (graf. Facebook)

Program ma też funkcję statusu automatycznego. Aktualizuje ona informacje na podstawie lokalizacji, ruchu, czy poziomie baterii. Robi to niezależnie od tego, czy sama aplikacja jest włączona. W ten sposób bliscy znajomi mogą cały czas wiedzieć, co u nas słychać. Jednak nie przekaże dokładnych danych – zamiast adresu, czy nazwy miejsca, wyświetli tylko, że jesteśmy w kinie, w domu, lub na siłowni.

status automatyczny
Ustawienie automatycznego statusu sprawi, że znajomi raczej nie będą musieli pytać o to, gdzie jesteś (graf. CHIP)

 

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.