PGA 2019: giercująca sobota

Rzeczywistość wirtualna, doskonały dźwięk, sztuczna inteligencja i kreatywne rysowanie – co łączy wszystkie te rzeczy? Oczywiście, wszystkie są na naszym stoisku na PGA w Poznaniu!

Zapraszamy do hali nr 6, czekają na was gogle VR HTC Vive Cosmos, możliwość rozegrania partyjki Carcassonne z polską sztuczną inteligencją imieniem Alicja, doświadczenia fantastycznego dźwięku z kartami dźwiękowymi i słuchawkami Creative Sound Blaster (uwaga, wygrać gamingowe słuchawki Sound BlasterX H3 i Sound Blaster Blaze oraz soundbar pod monitor Stage Air! Dziś do wygrania dwie pary słuchawek, spróbujcie koniecznie!), warsztaty i konkurs rysunkowy z firmą Corel (można wygrać profesjonalne pakiety graficzne Corel Draw 2019 warte ponad 1000 zł, okazja dla każdego kto chce poważnie zajmować się grafiką cyfrową) a wszystko to napędzają komputery z zapasem mocy oferowanym przez procesory Intel.
Możecie też zobaczyć w działaniu ruter LTE DrayTek Vigor2926Lac, dzięki któremu mamy szybki dostęp do internetu i sieć na stoisku!

PGA dziś otwarte jest dla zwiedzających do godziny 19.30, a jutro pomiędzy 8 a 17.30 – koniecznie wpadnijcie do nas.

4
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.