Iron Harvest

PGA 2019: Iron Harvest oraz Wasteland 3

Firma Koch Media Poland w trakcie targów Poznań Game Arena 2019 umożliwi graczom przetestowanie po raz pierwszy w Polsce dwóch tytułów, których premiery zaplanowane są dopiero na przyszły rok.

W strefie PC, której partnerem został Razer, zaprezentowane zostaną w formie grywalnej dwie niezwykle interesujące gry z katalogu premier Koch Media na przyszły rok.

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnym świecie 1920+ inspirowanym dziełami Jakuba Różalskiego, a Wasteland 3 to postapokaliptyczne, wysokobudżetowe cRPG Briana Fargo i studia inXile Entertainment. 

Poza możliwością przetestowania najnowszych gier Koch Media Poland, wystawca razem z organizatorami targów przygotował szereg atrakcji na stoisku oraz scenie głównej, w tym spotkania z twórcami gier i konkursy. Wszystkie zaprezentowane treści są odpowiednie dla wieku odwiedzających. 

Strefa Koch Media Poland na Poznań Game Arena 2019 w skrócie: 

  • ponad 400 m2 przestrzeni wystawowej 
  • ponad 30 stanowisk do gry na konsolach PlayStation 4 Pro oraz najnowszych komputerach klasy PC 
  • możliwość zagrania w dwa nadchodzące hity wiele miesięcy przed premierą (Iron HarvestWasteland 3) 
  • szansa na przetestowanie najnowszych wyścigów od Codemasters, GRID oraz Formula 1 2019 
  • spotkania z twórcami gier, konkursy i inne aktywności dla fanów 
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.