Rakuten TV – od 15 listopada filmy za darmo

Serwis VoD Rakuten TV – działający również w naszym kraju zapowiedział, że 15 listopada rusza nowa usługa Rakuten TV Free, w ramach której będzie można oglądać filmy za darmo. Może nie tyle za darmo, co za oglądanie reklam. Sama usługa już wprawdzie działa, ale jest to wersja beta, aktywna wyłącznie na telewizorach wybranych producentów: Samsunga, LG, Philipsa i Hisense.

Ciężko pracujemy, aby Rakuten TV Free był dostępny na wszystkich urządzeniach, w tym na telewizorach smart, komputerach, smartfonach i konsolach do gier – czytamy na stronie serwisu.

Serwis został uruchomiony w 2017 r. Współpracuje z platformami Wuaki, ShowTime oraz Viki oraz producentami telewizorów: Samsung, LG, Philips i Hisense. Funkcjonuje w kilkunastu krajach w Europie, w lutym tego roku pojawił się także w Polsce. Ceny filmów są bardzo różne – od 7,99 do nawet 49,99 zł. Oferta jest bardzo różnorodna. Od „Alvina i wiewiórek”, przez „Stalingrad”, aż po takie klasyki jak „Gilda” czy „Stąd do wieczności”.

Nie ma pewności, czy wszystkie filmy zostaną objęte ofertą. I ile będą trwać bloki reklamowe. | CHIP

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.