Wiedźmin

Wiedźmin – oficjalny zwiastun

Oficjalny zwiastun „Wiedźmina” został pokazany dziś (31 października) podczas konwentu Lucca Comics and Games we włoskiej Lukce. Showrunnerka serialu Lauren Hissrich przedstawiła go fanom podczas panelu dyskusyjnego, w którym wzięły udział także Anya Chalotra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri).

Potwierdzono także, że wszystkie osiem odcinków serialu pojawi się na Netflix już 20 grudnia!

„Wiedźmin” w wykonaniu Netflixa to druga próba zmierzenia się z prozą Andrzeja Sapkowskiego. Poprzednia, polska wersja fabularna z 2001 r. z Michałem Żebrowskim w roli Geralta z Rivii wywołała sporo kontrowersji. Widzowie zarzucali realizatorom przede wszystkim nietrafioną obsadę, kompilację wątków z kilku różnych opowiadań, m.in.: „Mniejszego zła”, „Kwestii ceny”, „Granicy możliwości” i tandetne efekty specjalne. Mimo to wiele osób do tamtej wersji ma sentyment. Odpowiedź na pytanie, jak z materią poradził sobie Netflix poznamy już 20 grudnia.

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.