Mi Smart Band 3i

Mi Smart Band 3i – premiera taniej opaski

Skromne urządzenie, ale może cieszyć się powodzeniem ze względu na cenę.

Mi Smart Band 3i to trochę odświeżona wersja popularnej opaski Mi Band trzeciej generacji. Urządzenie ładne, ale skromne, stąd zapewne też dyskretna jego prezentacja, bez żadnych premierowych fajerwerków. I na razie zadebiutowała tylko w Indiach. Wyceniona została na 1299 rupii indyjskich, czyli ok. 70 złotych. Przedsprzedaż rozpocznie się 10 grudnia bieżącego roku. Nie wiadomo, kiedy pojawi się w europejskich sklepach, ale na pewno będzie można ją kupić przez AliExrpess. A jest na tyle tania, że może cieszyć się powodzeniem.

Xiaomi Mi Smart Band 3i

Opaska ma monochromatyczny ekran AMOLED o przekątnej 0.78″ (128×80 pikseli) i jasności do 300 nitów. Bateria 110 mAh powinna zapewnić do 20 dni ciągłej pracy. Opaska jest wodoszczelna do 5 atm, można więc w niej nurkować na maksymalną głębokość 50 m. Obsługuje powiadomienia (Bluetooth 4.2), współpracuje ze smartfonami z Androidem 4.4 KitKat lub nowszym oraz z iOS 9.0 lub nowszym, wyświetla liczbę kroków, przebyty dystans, spalone kalorie, monitoruje jakość snu. Jest też możliwość sprawdzenia pogody. Zabrakło natomiast pulsometru. Całość ma wymiary 4,68×1,81×1,1 mm.

W naszych rankingach znajdziecie również zestawienie smart opasek. W kategorii Econo na pierwszym miejscu Xiaomi Mi Band 2.