Cybertruck

Cybertruck na ulicach Moskwy

Na ulice Moskwy kilka dni temu wyjechała prawie wierna kopia cybertrucka Tesli. Na bazie starej łady grupka sympatycznych zapaleńców zrobiła sobie własną wersję najnowszego projektu Tesli. Wyszedł im trochę biedawóz, ale jeździ.

Cybertruck na ulicach Moskwy wywołał wielkie poruszenie. Z daleka wygląda zdecydowanie lepiej niż z bliska, ale grupie Rosjan, pracujących razem w Puszka Garaż (Пушка Гараж, Garaż armaty), nie chodziło przecież o zrobienie idealnej repliki cybertrucka, ale o dobrą zabawę. Bazą pojazdu stała się poczciwa łada. Prace nad samochodem trwały 8 dni i kosztowały ok. 80 tys. rubli, czyli nieco ponad 4,5 tys. zł. Najbardziej wzrusza nas chyba ręcznie robione logo Tesli.

Przy okazji członkowie zespołu namawiają do wzięcia udziału w wyzwaniu i wrzucaniu na Twittera postów oznaczonych @elonmusk. Niech się człowiek dowie, że rośnie mu konkurencja.

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.