iphonem 11 pro

Epicka bitwa na śnieżki nakręcona iPhonem 11 Pro przez reżysera „Johna Wicka”

Najlepszy aparat to ten, który ma się zawsze przy sobie. By to udowodnić David Leitch nagrał świetną reklamę iPhonem 11 Pro. Nie jest to może poziom wysokobudżetowego kina akcji, z którego znany jest reżyser, ale jak na smartfon film przedstawia bardzo wysoki poziom.

David Leitch miał okazję reżyserować wcześniej m.in. „Johna Wicka” oraz „Deadpoola 2”. Jeżeli widzieliście te filmy to wiecie, że są one pełne epickich ujęć, włączając w to ciekawe sekwencje w slow motion. Pojedynek na śnieżki okiem Leitcha uderza w podobny ton. Nie brakuje tu spowolnień, efektownych najazdów kamerą i dynamicznych ujęć. Najbardziej imponuje jednak to, że całość została zarejestrowana iPhonem 11 Pro.

Spot potwierdza testy Dx0Mark. Laboratorium niedawno przedstawiło listę najlepszych smartfonów do mobilnej fotografii. W kontekście rejestrowania wideo to właśnie flagowy model Apple’a uznano za najbardziej odpowiedni.

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.