netflix

Netflix testuje zniżki dla dłuższych okresów subskrypcyjnych

Fot. Pexels
Do niedawna Netflix pozostawał bezkonkurencyjnym gigantem VOD. Teraz, gdy na rynku jest więcej kandydatów, klienci zaczynają dogłębnie analizować portfele. To dobry czas na wprowadzenie atrakcyjnych promocji.

W Indiach ruszyły testy nowej promocji dla abonentów serwisu Netflix. Klienci z tamtego rynku mogą wybrać dłuższe zobowiązanie, w ramach niższej opłaty. Zniżki wyglądają następująco: za 3 miesiące 20% rabatu, za 6 miesięcy 30% rabatu, a za roczną subskrypcję można zapłacić aż 50% mniej. Warto jednak podkreślić, że oferta dotyczy tylko najdroższego pakietu.

Niewątpliwie polscy abonenci ucieszyliby się na równie atrakcyjny system zniżek. Obecnie w Polsce za najwyższy pakiet należy zapłacić 52 zł miesięcznie. Za cały rok widzowie płacą zatem 624 zł. Jest to najdroższa oferta na rynku VOD. Dla porównania za HBO GO w cyklu rocznym płacimy 298 zł, a za Disney+ 329,99 zł. Oczywiście ze wszystkich wymienionych portali to Netflix ma najbogatszą bibliotekę, ale w wojnie cenowej zdecydowanie przegrywa z konkurencją.

netflix
Ceny dla rynku indyjskiego (fot. Twitter/ Tanmay Patel)
4
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.