lidl

Sega Mega Drive Mini nie znajdzie się w ofercie Lidla

Na początku tego tygodnia przygotowałam informację o konsolach, które znajdą się w supermarketach. W międzyczasie okazało się, że oferta Lidla wprowadzała w błąd, bo SMD Mini nie będzie jedną z nich.

Przeglądając przyszłotygodniową ofertę Lidla w Polsce, natknęłam się na informacje o tym, że na półki trafią konsole: Sega Mega Drive Mini i Atari Flashback X. Niestety, wiadomość o urządzeniu Sega Mega Drive Mini okazała się błędna. W sprzedaży w Lidlu znajdą się dwie konsole, jednak obok Atari Flashback X, drugą będzie i owszem Sega, ale też Flashback. Producentem tej drugiej nie jest oczywiście SEGA, lecz AT Games. I choć urządzenia są do siebie podobne, różnią się ich możliwości. Dlatego zainteresowani klonem kultowej konsoli, będą musieli poczekać na inną promocję.

SMD flashback
To jest konsola, która już jutro trafi do sprzedaży (fot. Lidl)

W Lidlu nie zmieniło się nic, jeśli chodzi o cenę – oba sprzęty kosztują wciąż 299 złotych. Mają też dołączone kontrolery – każdy po 2 sztuki.

Reklama

Zawiedzeni mogą sprawdzić aktualne ceny SMD Mini tutaj. Na szczęście nie są o wiele wyższe od tych zaproponowanych przez Lidla. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.