tomasz zubilewicz

Tomasz Zubilewicz zapowiada pogodę z „Death Stranding”

Takiej prognozy pogody jeszcze nie widzieliście. Polski oddział PlayStation przygotował świetną i nietypową reklamę najnowszego bestsellera Hideo Kojimy.

„Death Stranding” opowiada o postapokaliptycznej wizji świata po tzw. Wdarciu Śmierci. Jednym z głównych problemów tego uniwersum są opady temporalne, które postarzają wszystko na co spadną, niezależnie czy jest to paczka czy żywe stworzenie. By podróż przez bezdroża Ameryki była łatwiejsza znany prezenter pogody Tomasz Zubilewicz przestrzega przed różnymi niebezpieczeństwami.

Pogoda Death Stranding – Tomasz Zubilewicz

[Miejsce na pogodny wpis o Death Stranding] Tomasz Zubilewicz

Opublikowany przez PlayStation Polska Poniedziałek, 2 grudnia 2019

W materiale widzimy urywki z gry. Tomasz Zubilewicz opowiada również o innych problemach z jakimi spotkamy się w „Death Stranding” m.in. o mułach i wynurzonych. Trzeba przyznać, że taka forma reklamy jest na pewno o wiele ciekawsza niż tradycyjne gameplaye czy cutscenki. Jeżeli jeszcze się wahacie i zastanawiacie, czy gra na pewno będzie Wam odpowiadać, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją.

RECENZJA: Death Stranding – jedno z ostatnich arcydzieł obecnej generacji

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.