the outlast trials

W The Outlast Trials zagramy z trzema innymi znajomymi

Studio Red Barrels, twórcy serii horrorów "Outlast" właśnie zapowiedzieli swoją kolejną produkcję. Wbrew pierwszej grafice reklamowej nie jest to rozrywka na gogle VR, ale tradycyjna gra z opcją sieciowej kooperacji.

Gracze ponownie trafią w realia Zimnej Wojny, jednak nie będzie to bezpośrednia kontynuacja „Outlasta 2”. W „The Outlast Trials” doświadczymy przerażających eksperymentów i prób, które będziemy mogli przeżyć zarówno w samotności, jak też i w kooperacji z maksymalnie trzema innymi osobami. Niestety twórcy nie ujawnili żadnych szczegółów, poza jedną grafiką reklamową. Co ciekawe, użyto ją dość niefortunnie ponieważ kojarzy się z wirtualną rzeczywistością. Red Barrels wystosowało już oświadczenie, w którym poinformowało, że wbrew pozorom nie chodzi o tytuł VR. Ponieważ prace są na bardzo wczesnym etapie, studio nie podało jeszcze platform sprzętowych ani przybliżonej daty premiery.

the outlast trials
Pierwsza grafika reklamowa „The Outlast Trials” (fot. Red Barrels)
1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.