lajt mobile daje 300 GB za 30 zł. Gdzie jest haczyk?

lajt mobile wprowadza nową promocję. Jeśli posiadasz abonament w ofercie operatora, możesz dobrać do niego pakiet 300 GB za 30 zł.
lajt mobile daje 300 GB za 30 zł. Gdzie jest haczyk?

300 GB za 30 zł w lajt mobile

Promocja w lajt mobile dotyczy możliwości zakupu dodatkowej karty SIM z Internetem mobilnym do już posiadanego abonamentu. To jedyny haczyk oferty – musimy już posiadać abonament w lajt mobile.

Czytaj też: Po co nam smartfony? Niektórzy lubią na nie pokrzyczeć

W ramach oferty dostajemy kartę SIM z mobilnym Internetem, na którym co miesiąc do wykorzystania jest 300 GB Internetu. Miesięczny koszt abonamentu 30 zł, czyli 9,99 zł taniej niż w regularnej ofercie.

lajt mobile

Promocja jest ograniczona czasowo i można z niej skorzystać do końca maja. Dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych klientów lajt mobile.

Umowa na Internet mobilny jest bezterminowa, więc można ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Jeśli chodzi o abonament głosowy, tutaj również nie ma zobowiązania czasowego. Aktualnie najpopularniejszą ofertą jest abonament za 24,99 zł, w którym obok nielimitowanych rozmów i wiadomości do wykorzystania jest co miesiąc 30 GB Internetu.