Agnieszka Falkowska

Interaktywne wciąganie do reklamowej zabawy

Reklama telewizyjna, radiowa, prasowa – powoli zaczynają odchodzić w cień. Cień, który rzuca na nie Internet. A nawet w sieci nieźle się trzeba natrudzić aby reklamowany produkt został zauważony i zapamiętany. Jak tego dokonać?

Polowanie na supernowe przez Internet.

Jak znaczącą rolę odgrywa Internet w naszym życiu nikomu raczej tłumaczyć nie trzeba. Okazuje się jednak, że w dziedzinie jaką jest astronomia także daje ogromne możliwości.

Steampunk – w starym ciele młody duch?

Jak daleko sięga granica ludzkiej wyobraźni? W przypadku gatunku jakim jest fantastyka naukowa wydaje się ona być nieosiągalna. Współcześni autorzy zdają sobie sprawę, iż mnóstwo XIX-wiecznych wizji i planów było kompletnie nietrafionych, z sentymentem zerkają jednak w tamtą stronę tworząc niesamowite dzieła.

Contra, Mario, Tank 1990 i inne, czyli się gra się ma.

Gdyby ktoś mi zadał pytanie z czym kojarzy mi się dzieciństwo, bez zastanowienia odpowiedziałabym, że z "Czarodziejką z Księżyca", wycieczkami rowerowymi z przyjaciółką, zakładaniem zespołów muzycznych, wystawianiem osiedlowych przedstawień i graniem całymi dniami na moim Pegazusie. To ostatnie skłoniło mnie do przygotowania krótkiego przeglądu gier, które pochłaniały dużą część mojego czasu w dzieciństwie.

Stellarium 0.10.2 – recenzja

Chyba każdy lubi czasem popatrzeć w niebo, niezależnie od tego czy tylko przypadkiem zerka czy zgłębia tajemnice kosmosu za pomocą amatorskiego bądź profesjonalnego sprzętu do obserwacji. A gdyby można było zamknąć kosmos w programie komputerowym?

Raz, dwa, trzy. Startujemy.

Z założeniem bloga zawsze długo zwlekałam, jednak biorąc pod uwagę obecną ich popularność i luźną formę wyrażania własnych opinii, w końcu uległam. Zgodnie z hasłem - wszyscy mają bloga, mam i ja. Skoro jednak już powstał kilka słów o jego tematyce.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.