Aleksander Szulc

CHIP pokazuje najlepsze, choć ryzykowne metody tuningu Porady

Tuning Windows dla odważnych

Jeśli jesteś gotowy podjąć ryzyko, możesz wydobyć ze swojej maszyny maksymalną wydajność. Wyszukaliśmy najlepsze, choć ryzykowne metody tuningu.
Wszystkie etapy poniższego testu przeprowadzone zostały z użyciem typowych, sklepowych wersji sprzętu. Uszkodzenia jakim uległy, nie są objęte gwarancją producentów. Edycja obrazu

Ekstremalny test: Ile wytrzyma telefon

Telefony komórkowe i aparaty cyfrowe zabieramy niemal wszędzie, więc nader często urządzenia te są narażone na rozmaite niebezpieczeństwa, przy których upadek ze stołu to pestka. CHIP przygotował serię katastrof w ekstremalnych warunkach, by sprawdzić, jakie obciążenia mogą wytrzymać telefony i aparaty.
edyzja wideo Porównania

Precyzyjna obróbka filmów

Film w dobrej jakości można nakręcić już nie tylko za pomocą kamery, ale także komórką. Nagrywamy wszystko, a potem nie wiadomo, jak to zmontować i uporządkować. Postanowiliśmy sprawdzić, które aplikacje są wygodne w obsłudze i rozbudowane, a które nie nadają się do niczego.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.