Aleksandra Grendys

epic games store Gry i filmy

Epic Games nie dotrzymuje obietnic

Właściciel platformy EGS już kolejny raz przesunął termin, w którym planuje zakończyć cotygodniowe rozdawanie gier. Tym razem jednak przedłużył go aż do końca roku. Przy okazji też podsumował ubiegły rok, zamykając go 608 milionami dolarów przychodu ze sklepu.
dziecko w sieci - projekt artemis MS

Projekt Artemis pomoże w walce z pedofilami w internecie

Nowe narzędzie Microsoftu umożliwia analizowanie rozmów na czatach. Dzięki niemu administratorzy usług dostaną powiadomienia, kiedy konwersacja będzie wskazywała na child grooming, czyli próby nawiązania relacji z dziećmi przez pedofilów. Technologia jest bezpłatna i mogą z niej korzystać firmy oferujące prowadzenie rozmów tekstowych.
Trendy i wydarzenia

FELIETON: Plastikowe Eldorado

Próby zmniejszania ilości produkowanych odpadów są dla mnie zupełnie naturalne. Co prawda nie do przesady, ale jeśli tylko mogę mniej wyrzucić, to próbuję to robić. Jednak niekiedy spotykam się z sytuacjami, które powodują, że tracę wiarę w jakiekolwiek swoje działanie. Ja z wytłoczek po jajkach robię pojemnik na rozsady, gdy tymczasem ktoś inny pakuje ugotowane…
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.