Andrzej Zdziałek

YouTube: szybciej, lepiej, wygodniej

YouTube oferuje wszystko, byście mogli spędzić wieczór na oglądaniu ciekawych filmów. Aby portal był nieco łatwiejszy w obsłudze, przygotowaliśmy kilka trików, dzięki którym m.in. zobaczycie filmy niedostępne dla widzów z Polski. Nasze triki działają w prawie każdej przeglądarce. Jedynie użytkownicy IE mogą mieć kłopoty z zastosowaniem paru sztuczek.
Nie wiesz za co odpowiada ten chip? Przeczytaj i dowiedz się! Trendy i wydarzenia

Tak pracuje BIOS

W pierwszych sekundach po włączeniu komputera BIOS sprawdza prawie wszystkie podzespoły. CHIP wyjaśnia, co dokładnie się w tym czasie dzieje i jak można przyspieszyć pracę komputera, dokonując odpowiednich ustawień BIOS-u.
kabel Internet i sieci

Internet na skraju katastrofy

Sieci wymiany plików, streamingowane filmy, serwisy Web 2.0: petabajty danych przepływają codziennie przez ogólnoświatową Pajęczynę. Tymczasem infrastruktura wciąż kuleje. CHIP wyjaśnia, co musi zostać zrobione, by zapobiec katastrofie Internetu, która może wydarzyć się w ciągu najbliższych lat.
Film Alekseya Vaynera

Internetowa kompromitacja

Umieściłeś własne zdjęcie na forum i opis mieszkania na blogu. A nie boisz się, że w Sieci jest więcej informacji o tobie, niż byś sobie tego życzył? Usuń z Internetu przynajmniej niektóre materiały dotyczące twojej osoby.
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.