Arkadiusz Łuczyk

Trochę mniejszy Photoshop

Wcale nie musimy sięgać po drogie narzędzia, aby przygotować niezłą galerię internetową albo zapisany w pliku PDF pokaz slajdów. Wystarczy skorzystać z okrojonej wersji Photoshopa firmy Adobe.

SWiSH, czyli Flash na skróty

Aby wykonać nieskomplikowaną animację, która uatrakcyjni naszą stronę internetową, wcale nie musimy korzystać z narzędzia Macromedia Flash. Wystarczy nam dziesięciokrotnie tańszy SWiSH.

Uwolnić komputer

Surfowanie bardziej kojarzy się z przestrzenią i wolnością niż z kablami i ograniczeniami. Do tej pory jednak trudno było pozbyć się przewodów. Radiowa technologia Wi-Fi szturmem zdobywa rynek.

Cisza, światło, projekcja

Dziś do prezentacji nie musimy już używać rzutnika. Pokażemy, jak za pomocą programu Flash MX stworzyć dynamiczny pokaz slajdów, korzystając z XML-a i ActionScriptu.

Pokaż, co umiesz

Paint Shop Pro 7 oferuje mnóstwo opcji i narzędzi - ale czy czasami nie czuliście, że się wśród nich wszystkich gubicie? Jeśli tak, mamy dla Was krótki przewodnik po pakiecie firmy Jasc Software.

Technologia i styl

Czy można być najbardziej oryginalną, innowacyjną, dysponującą olbrzymią rzeszą fanatycznie wiernych fanów firmą w branży IT, a jednocześnie ponosić straty? Apple udowodnił, że można.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.